Sex On Fire

6. srpen 2016 | 15.05 |

Amatéři neposkytují postupem času dostatek prožitku. Můj Famfrpál už nereaguje na barvité popisy ženských těl, sexuální praktiky, dvojky, trojky, čtyřky i pětky. Přemýšlím o reálném, skutečném sexu, živočisném, špinavém a divokém. Nechci anonymní ženu z davu, prosycenou syfilisem, filckama a HIVem. Chci okouzlující profesionálku, která když to vezme do ruky, začnou se dít podivuhodné věci. Projíždím tedy escorty a objevuji jeden se slibným názvem "Zlaté mušle". Děvčata má rozdělena do kategorií "Brunetky" ", "Blondýnky" a "Zrzečky", včetně několika ukázkových fotografií a samozřejmě nechybí ani podrobný popis pracovních schopností dívek. Poměrně rychle si udělám rešerži a Chemické posílám tři finalistky.

Vzpomínám si aktuálně jen na dvě: první z nich je Bára, krásná takovým způsobem, že těžko uvěřit, že je pravá a nejde o fake z ukrajinských stránek, kde se ve skutečnosti obchoduje s bílým masem. Je kompletně navlečena v latexu, v ruce svírá bič a chlubí se tím, že má neobyčejně krásnou bundu, se kterou je při správném používání schopna předvést Fontánu di Trevi. Nepochybuji o tom, že by mi uměla naservírovat takovou porci extáze i bolesti, že bych sral Maggi v kostkách. V obličeji se jí zračí divokost, nekompromisnost, je ještě nezkrocená klisna. Pokud už bych nechtěl žít, jevila by se jedinečně pro sex na smrtelné posteli, protože až by ze mě slezla, nebylo by nic z mé duše i těla už více k použití. Navíc si nejsem jistý, jestli mé kladélko nemá alergii na latex.

To Jana, dívka číslo dvě, je tak lehká a něžná, že lapám po dechu. Jak letní dortík s ovocem. Na všech fotkách je oblečena, neodhaluje poprsí ani Bránu Mordoru, ale úsměv má tak nevinný a okouzlující, že uvažuji na moment o rozesílání svatebních oznámení. Už ji vidím v růžových punčoškách, s culíky a aktovkou na zádech. Ano, je to vítězka. Téhle ženě se dostane cti mít ve svém klíně toho nejoriginálnějšího klienta, kterého kdy potkala.

Chemická odepisuje rychle, když ji představuji své budoucí odpanitelky. Píše jasně: "Jana, jednoznačně!".

"Zlaté mušle" jsou podnik v Praze. Praha je daleko. Mám dvě přání - nechci mít doma sex a nechci umírat doma. Proto jednou, když mě na mé adrese navštíví Sladká s manželem, vyprávím jim o svém ďábelském plánu a touze stát se kompletním mužem, mají radost. Obecně je tenhle můj nápad už nebýt neprcíř všemi kamarádkami přijímán kladně. Žádná z nich se se mnou po oznámení, že chci šukat za prachy, nepřestala stýkat a nezačala na mě sahat třímetrovou železnou tyčí. Snad jen jedna (virtuální) mi píše, že pokud do toho půjdu, přestane si mě vážit a několikrát zlostně flusne na monitor, zhruba do míst, kde má se mnou otevřeno chatovací okno.

Sladkou žádám, jestli by nepůjčili kvartýr. Sladká souhlasí a objednává čtyři vrstvy igelitu, 10 jutových pytlů a prostředek, jež používají hasiči pro likvidaci chemických havárií. Jejich lože nesmí být znesvěceno žádnou tělesnou tekutinou, ani mou, ani Janinou.

Manžela Sladké prosím, jestli by mi z toho vzácného okamžiku nepořídil video. Nadšeně souhlasí, ale výraz v obličeji Sladké naznačuje nesouhlas. Proto se volí kompromis, že bude kamera pověšena na stropě, a nikdo kromě mě a Jany v místnosti nebude. Manželé Sladcí počkají za dveřmi, a až bude po všem, zavolám. Dobu aktu odhaduji na 40 sekund maximálně, a to i se zdvořilostními frázemi a svlékáním. Přijde mi super mít vzpomínku na tento vrcholný okamžik, navíc ve FullHD. Video bych mohl pouštět při oslavách a rodinných setkáních, z toho posledních 15 sekund zpomaleně. Přibuzní by určitě při mém orgasmu nadšeně skandovali: "MoW, MoW, MoW!" Dojetím mi teče slza.

Pak mi ale dochází, že nemám morální právo zničit sex mých kamarádů. Až budou v noci usínat, můžou je pronásledovat noční můry. Ano, tady se to dělo, tady ten chlupatej neřád (jako já) obcoval s tou necudnou děfkou (volím "f", kdyby to náhodou četly děti). V nejlepším případě by tu postel museli spálit, v nejhorším případě se odstěhovat na druhý konec republiky. Tohle nedávám.

Jednou vpodvečer se osměluji a volám Zlatým mušlím. Zajímá mě filozofický rozměr a logistika. Spala by Jana s postiženým? Přijela by za mnou do míst, kde lišky dávají Gute Nacht? To se chystám vysondovat. Jsem nervózní jak sáňky v létě. Na druhém konci drátku se ozve:

"Ahoj, tady Laura, jak ti můžu pomoci?"

Má tak medovej a podmanivej hlas, že mám chuť si ho rozetřít po celým těle. Komplet po celým. Vysvětluju jí, kdo jsem, co chci a proč tam volám. Chápe velice dobře. Do jejich podniku prý chodí spousta vozíčkářů, dokonce i klienti bez rukou a nohou (na to Sladká poznamenala, že to už je de facto živý robertek). Dívky obvykle za klienty nejezdí, záleží na chuti konkrétních prcovnic.

V dálce slyším chichot slečen. Je mi hezky, zatímco konverzuji s Laurou, představuji si, jak sedí dívky na pohovkách, v ruce drží skleničky šampusu, jsou nahé a vzájemně se laskají, případně tam s nimi sedí nějaký bohatý klient a ony mu v rozkroku dělají malá. Sakra, kéž by tak někdo udělal malá i mně. Laura mě klidní. Mám poslat mail na konkrétní slečnu, přání, co bych s ní chtěl dělat (pokecat o životě, propiskách, o tom, jak jsem sám, a posledních 40 sekund ze zaplacených dvou hodin věnovat setkání našich genitálií), případně délku setkání. Loučí se s tím, že kdybych něco chtěl, mám se ozvat. Sakra, kdyby jen věděla, kolikrát v životě jsem někoho takovýho, jako byla ona, potřeboval, nespočítal bych to.

Ten telefonát mě nabijí. Cítím se mužně, silně, dospěle. Jen samotný hovor mě z 75% odpanil, můj přítel nejvěrnější udělal z hlasu Laury dvojnásobný přemet a trojitý vrut. Musím ho krotit, aby neupadl, už není nejmladší. SMSkuji Sladké, co se stalo. Provolává mi třikrát slávu a obdivuje mou odvahu. Měl bych podle ní do toho jít. Má pravdu, cítím vrzání. Ano, praskaj mi koule.

Obracím se na Chemickou, jestli by mi nepůjčila na akt lásky svůj pokoj u rodičů, stejně pobývá většinu času v Praze. Pak si ale uvědomím, jak by jim to vysvětlila. Pokojík má v patře, a navíc mě její rodiče znají, pozbyl bych poslední zbytky kreditu, který u nich mám. Nicméně, proč nezkusit sex jinak, netradičně, naturalisticky a nekonvenčně? Na moment si pohrávám s myšlenkou, že sebe i Janu sjedu LSD. Sex by byl barvitější, Chemickou to rozesmívá. A co objednat i Báru? Ne na sex, ale stála by vedle nás a při každém dosaženém orgasmu by nám zapráskala bičem nad hlavou. Ta představa se mi líbí.

Pak ji ovšem něco trumfuje - rodiče Chemické bydlí v obci a v okolí té obce jsou rozlehlá pole. To je ono! Sex v polní brázdě, konečně jsem na to kápnul. Chemická s Andílkem jsou ochotny zařídit logistiku, pohodit mě do polí, po aktu prozvoním, sestry mě zbaví hlíny a zamaskují cucfleky, aby si rodiče nemysleli, že mají doma úchyláka. Jedinou podmínku je fakt, že by měly být všechny polní prace skončeny, i když nepopírám, že kolo od traktoru obtisknuté na Janiných zádech je sexy. Žací lišta od kombajnu na mém čele už o poznání méně. Chemickou s Andílkem zneklidním, když mě děsí představa, že se mi při aktu zavrtá do zadku krtek nebo rejsek. Trvám na tom, že ho budu chtít v každým případě vyndat. Obě sestry to mírně omračuje nechutností, ale jelikož nasadím psí oči, které proniknou téměř každou ženskou duší, nakonec souhlasí.

Ke "Zlatým mušlím" samozřejmě mailuji. Dozvídám se, že cena je minimálně 15 tisíc korun, a je vyžadována záloha předem, aby nejela zbytečně nebo kdyby se mi nepostavil. Nejde o ty prachy, měl bych na to. Ale bude to za ty prachy stát? Minutový akt a 15 litrů v hajzlu, nakonec to nebude nic moc. Jana byla vyloženě čarokrásná a já nechci sex s bezdomovkyní z nádraží, ale bude to stát opravdu za to? Radši ty prachy prožeru nebo nakoupím propisky.

Závěrem si dovolím poznámku - název podniku "Zlaté mušle" je samozřejmě smyšlený. Podnik s Janou i Barčou reálně existuje, ale nebudu tu přece dělat reklamu, vy chlíváci zatracení...

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Sex On Fire am 06. 08. 2016 - 18:17
RE(2x): Sex On Fire mow 06. 08. 2016 - 18:23
RE(3x): Sex On Fire am 06. 08. 2016 - 19:10
RE(4x): Sex On Fire mow 07. 08. 2016 - 09:20
RE(5x): Sex On Fire am 07. 08. 2016 - 09:34
RE(6x): Sex On Fire am 07. 08. 2016 - 09:36
RE: Sex On Fire zlomenymec 09. 08. 2016 - 10:53