Článek Hovoří pan komoří aneb 27 minut s MoWem

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Hovoří pan komoří aneb 27 minut s MoWem

16. 08. 2016 - 20:14

am: Já tě zabiju Když pominu to, že jsem to musela sto a jedenkrát stáhnout, protože mi stahování selhávalo, super povídání. Se ženou se nedá vyjednávat? To je mi ale novinka Tak se snaž nás nenasrat. Stručně. Vydat knihu ano, skončit se psaním ne, otázky čtenářů ano. Možná jsem na něco zapomněla, si to pustím ještě jednou A hlas máš sympatický

---
am.pise.cz

16. 08. 2016 - 23:54

martinax01: Já jsem si poslechla celou nahrávku, musím říct, že ses od minula ještě zlepšil, smích máš sympatický, hýkání si představuje teda podstatně jinak, jen nevím, jak dlouho udržím v hlavě celé poselství. Souhlasím s am, taky ohledně otázek čtenářů říkám ano, skončit s psaním blogu zamítnuto. Chápu, že jsi nasadil laťku vysoko, ale to není důvod ke konci. Prostě až to tu nikoho bavit nebude a nikdo to tu nebude číst, přestaneš nenápadně psát a nebudeš se muset bát fyzického násilí. Jinak s tím zíváním jsme tvořili duet, protože já, když někoho slyším buď zívat, nebo o zívání mluvit, začnu taky zívat. Momentálně teda zívám.
Am, já mám za to, že se Mow jen přeřekl, určitě chtěl říct, že rozdíl mezi teroristou a ženou je ten, že se ženou se dá vyjednávat.

17. 08. 2016 - 10:07

mow: Já tomu nějak nerozumím, vy lhářky Opravdu vám přijde můj hlas sympatický? Nekrmíte mě jen sprostě medovníkem (mazání medu kolem huby mi přišlo nehygienický)? Protože pokud jste upřímné, vkrádá se mi na mysl otázka, kdy jste naposledy byly na ušním a jak dobře slyšíte. Možná jsem přehnaně sebekritický, ale svůj hlas nesnáším, zním jak vykastrovaný Hurvínek. Taky se děsně nerad fotím, i z tohoto důvodu bych asi nemohl být celebritou, protože bych měl kolem sebe novináře s obrovskýma kládama (jako objektivy a teleobjektivy).

---
mow.pise.cz

17. 08. 2016 - 10:18

mow: Jo, a včera bylo úterý, nikoliv pondělí. Díky všem, kteří tuto drobnost v nahrávce blahosklonně přešli a neoznačili mě za tupého kokota, co nepozná den v týdnu. Líbám vaše plosky, fetish já rád

---
mow.pise.cz

17. 08. 2016 - 14:07

hroznetajne: Hele člověče, já nevím, proč ty se tak podceňuješ! Hlas máš sympatický, směješ se hezky a když někdo Tvé články čte, tak bych psala dál! A ještě jsi řekl, že Tě to baví, tak proč s tím končit a říkat tomu sračky? Psaní je strašně dobrá věc a to co píšeš, má hlavu i patu, tak proč s tím seknout v nejlepším?

---
hroznetajne.pise.cz