Strč mi ho tam celýho!

4. srpen 2016 | 15.15 |

Můžu? Mám ho malýho! Touhle kapitolou bych začal dvoudílnou sondáž do zvrhlého světa erotiky, sexu a výstřiků. MoW potřeboval nabít. Ještě než začne vyprávět o těch, díky kterým měl tvrdolína, musí zmínit svatbu Sladké. Sladká se nám vdávala a její svatba byla...sladká. Pozvala mě i mé rodiče a byla to fenomenální událost. Stalo se v srpnu 2010. Na obřadu jsem nebyl, tyhle formální akce mě stresují, ani hostiny jsem se nezúčastnil. Ale dorazil jsem navečer s rodiči, kdy už je atmosféra uvolněná, a tak si můžete bez obav povolit kravatu nebo rozepnout poklopec. Jelikož jsem kravatu neměl a většina mých kalhot je do gumy, žádnou ostudu jsem tam bohužel nezpůsobil.

Sladká mě přivítala u vchodu restaurace a vypadala tak, že ani dnes po 6 letech nenacházím slova. Jen si matně vzpomínám, že mi tatínek musel ze země podat spadlou spodní čelist. Sladká byla nejnádhernější za celou dobu, co jsem ji znal, navíc už roztomile ovíněná. Ačkoliv se snažím vždy zachovat dekorum, tady jsem se prostě neudržel a zvolal: "Ta je krásná!" 

S rodiči nás posadila ke stolu, a přesto, že se věnovala ostatním hostům, pravidelně přibíhala k mému povozu, aby se mnou prohodila pár slov. Já, omráčen její krásou a tím, že už je kompletně přeměněna v plnohodnotnou ženu, jsem zatoužil obejmout ji. Viselo to ve vzduchu. Asi obejmula ona mě, nebo já ji, už nevím. Každopádně jsem chtěl držet v náručí nevěstu a nasávat atmosféru okamžiku, svatby i nekompromisní vůni jejího těla. Bylo to tak opojně krásný, že jsem děkoval osudu za vozík, který mi zajišťoval stabilitu. Trvalo to pár sekund, ale nezapomenu. Obejmula mě, zapíchla nos do mého levého ramene, po chvilce se odtáhla a řekla asi tu nejkrásnější větu, kterou mi kdy kdo na svatbě řekl:

"Kurva, ty krásně voníš, já z tebe normálně cejtím moře!"

Nejdřív jsem ji podezříval, že mi na rameni zůstaly zbytky koksu, a ona je dojela. Ale nebyla to pravda. Tehdy mě nic vtipnýho nenapadlo, dnes bych ji odpověděl, že jsem se před dvěma hodinama vrátil z Karibiku. Byla to milá, hřejivá, úžasná svatba.

Cestou domů mě rodiče museli v autě přikurtovat, protože jsem byl tak nabitej štěstím, že jsem hýkal nadšením, mlátil hlavou, neustále tátovi hrabal do řízení, mačkal klakson a zuřivě podřazoval. A mezi těma vlnama extáze se vkrádá myšlenka, že se vám vdává první kamarádka, a vy si kladete spoustu legitimních otázek - zbyde ještě nějaký čas a prostor na MoWa? S každou svatbou se vám připomene to, kdo jste vy sami. Jak se ostatní posouvají a vy byste chtěli taky. Ale nemůžete. A dneska už ani nechcete. Vždycky musí přijít někdo, kdo to odpálí, pak už to jde rychle.

srpen 2010 - Sladké svatba

srpen 2011 - vdává se První

říjen 2012 - Sladká je maminkou

březen 2014 - První je maminkou

září 2014 - svatba Veselé

červenec 2015 - Chemická maminkou

Takže ano, svatby mě i trochu deptají. Nežárlím, není v tom, že si neberou mě, jen jim prostě závidím, závidím jim smysl života, protože do těhle sfér já se nikdy nedostanu. A stejně jsem nejspíš impotentní.

Každopádně pozitivní pocity převažujou - potřebuji je šťastné, abych byl šťastný já sám. Hodně jsme prožili s Chemickou a i ona něco ví o svízelnosti života, když bylo období, kdy se viděla dost pesimisticky. A v těhle časech jsem ji vždycky psával, že jednou bude šťastná. A opravdu jsem o tom byl přesvědčený. A víte, co mi tehdy napsala? Že jednou budem šťastní oba. Ona určitě. A nakonec je. U sebe to úplně šťastně nevidím, dopadnu blbě, ale než se to stane, pořádně si to chci užít.

Co mě zasáhlo, byla svatba Drtící v březnu 2013. Oznamuje mi to v únoru přes FB. Přečítám to v noci. Obrečím to. Ptáte se proč? Že si nebere mě? Ne, to vůbec. Nevím. Asi to dokáže pochopit jen ten, kdo někoho miloval. Mrzí mě, že jsme prožili tak málo, že jsem to tehdy ukončil a ona nepřijela. Že je to všechno totálně v prdeli. Že třeba byla mou šancí na dost věcí, a už nikdy nebude. Jsem na to sám, ve tmě pokoje. Chci napsat Chemický, ale je hodně hodin (konflikt s Chemickou byl jen jeden, o něm jindy), posílám teda aspoň SMSku bráchovi, který je nahoře v patře. Ten už tehdy ví, jak dokáží dát city pokouřit. Takže mi píše, že ho to moc mrzí, že neví, co s tím, jedině prý zastřelit ženicha. To zamítám.

Odpověď a gratulaci píšu až druhý den, kdy mi oči odpuchnou a Chemická virtuálně pofouká bebí. Život je zlej, nebo jsem debil já? Chybí mi pokec s lidma, najít kloudný chat je čím dál těžší, a tak se v červnu 2012 registruji na erotickém portálu. V 27 letech si dávám závazek, že chci mít do 30 holku, nebo být aspoň odpaněn. Koketuji s myšlenkou, že pokud tento plán nevyjde, prchnu do lesů a stanu se poustevníkem, jehož ostatky následně poslouží divé zvěři. Výtečný nápad.

Jít na erotický chat vyžaduje koule. Proto se před registrací pohmatem v rozkroku ujistím, že jsou holky stále přítomny, a volím si nick. Většina žen jsou trubky a chlapi bezmozci. Za čtyři roky, co tam jsem, mě jen dvakrát někdo oslovil. V obou případech to byli muži a nabízeli kuřbu. S díky odmítám, přece jsem heterák. Píšu to Sladké, která by byla v extrémním případě ochotná mě dovézt na místo činu, a mezitím než mě hulič dodělá, si třeba zbaštit nanuk, ve finále je ale ráda, že odmítám, protože by to prý kuřbuřt chtěl určitě oplatit. Má recht. Přesto, zřejmě v aktu zoufalství, doma trénuji s válečkem na nudle hluboké kouření (deep throating). Po několikaterém zvracení, kdy se mi nedaří překonat dávicí reflex, to vzdávám a mamince tvrdím, že mi nesedl oběd.

Většina chlapů na Amatérech jsou debilové. Mám totiž neodvratnou touhu i s ženskýma na erochatu mluvit slušně a s úctou, protože mi prostě nejde místo pozdravu napsat "Šukal bych tě do zadku takovým způsobem, dokud bys neomdlela!" Já před tím vždycky napíšu třeba "Ruku líbám!"

Ze začátku jsem tam chodil pokecat o sexu, protože mi to aspoň trochu vynahrazuje jeho absenci. Postupem času si povídáme i o životě, desítky žen jsem udělal, pro mnohé zase zvedl hlavu můj povaleč. Přesto vypíchnu čtyři víly, které pobavily a ovlivnily mojí sexualitu:

Nestoudná - tohle byla holka jako lusk, obličej i tělo dokonalý. Pracovala jako striptérka a věřte mi, že tuhle bych dokázal klátit do Soudnýho dne. Byla hrozně zajímavá tím, že byla dost namyšlená. Pokaždé bývala při chatu nahá a vlastnila takovou sbírku vibrátorů, že by se za ně nemusel stydět i leckterý sex-shop. Často jsem jí psal, jak je krásná a že jsem z ní úplně naměkko (i když obsah trenek hovořil jinak). Ona pokaždé odvětila, že jí to nemusím psát, že ona to ví, nemá prý o sobě nízké mínění. Měla se sebou tisíce fotek, dvě mi poslala - na jedné stojí na mostě v šatech a na druhé leží na pohovce, hlavu podepřenou, úplně nahá a roznožená tím nejdelikátnějším způsobem, že mi to až svírá srdce (ano, kulky taky). Snažím se zjistit, kde tančí, je to podnik v Praze. Bytostně toužím ji vidět v akci. Neprozradí, mrcha jedna. A jednou jí píšu, že bych neměl problém se vedle ní každý ráno probouzet. Na to odpoví, že ona zase nemá problém vykopnout chlapy do chladu noci, obzvlášť pokud jde o ženáče. Ptám se jí, jestli má nějaké zvíře. Odpovídá, že nikoliv, ale má spoustu chlapů. Je nestoudně krásná. Už si nepíšeme.

Chtivka - dá se zamilovat do poprsí? Mně se to stalo. Chtivka měla v profilovce poprsí nejvyšší jakosti. Zbláznil jsem se do něj a poměrně dlouhou dobu si lámal hlavu s tím, jak tu profilovku s rozlišením 30x20 pixelů zvětšit tak, abych si ji mohl dát nad postel a každý večer se k těm dvěma zbraním hromadného ničení modlit. Chtěl jsem její prsa v top kvalitě. Byla to tvrdá obchodnice. Souhlasila, ale na oplátku chce fotku mého nádobí. Zepter? Tescoma? Ne, zajímala se o mého opeřence. Byla to moje vina, jednou jsme si psali a já jí tak rozžhavil kšandy, že se prostě neovládla. Věděla, že jsem na vozíku, mám na houby mobil s mizerným rozlišením, takže jsem měl tři možnosti - říct mámě (zavrhl jsem), bráchovi (ten by mě poslal do háje s argumentem, že tak velký zoom u mobilu nemá), odpískat to. Volím možnost číslo tři. Chtivka je uražená, končíme.

Lvice - neskutečně zábavná a milá holka, kterou bych bral i za přítelkyni. Sbírá slony, já zase propisky. Měla orgasmus v Lamborghini. Posílá mi fotku obličeje i poprsí, které nafotila příteli, než se rozešli. Je žhavá tak moc, že cítím, jak se mi pod zadnicí roztíká vozík. Je to jediná holka, kterou jsem připravil o kalhotky. To jednou zůstala v práci dýl, prý kvůli mně. No a já si řekl, že si pohrajeme. Ve firmě zůstala sama, měla sukni a já ji vyzval, ať si sundá kalhotky. Poslechla a začala Jízda králů. Když vyvrcholila, najednou se rozlítly dveře a do pokoje vstoupil správce budovy. Lvice klíče měla, zamkla by za sebou, ale panu správci bylo divný, že se tam svítí. Jak ty dveře rozrazlil, Lvice se lekla a instinktivně stačila ty kalhotky zakopnout pod skříň. Mně bylo teda divný, že se tak zničehonic a bez rozloučení odpojila. Druhý den mi vyprávěla to, co vám nyní popisuji. Prý byla pěkně rudá v obličeji, když tam ten kaziprc vlítl, tvrdila mi, že mu muselo být jasný, co se tam dělo. Domů jela tramvají navostro (byl tuším únor), a když se druhý den vrátila do práce, kalhotky už pod skříní nebyly. Měl jsem výčitky. Řekl jsem jí, ať mi dá číslo účtu, že jí pošlu prachy na nový. To odmítla, prý o nic nejde, líbilo se jí to, a kdybych ty peníze poslal, cítila by se jako kurva. Pak už jsme se nikdy nepotkali.

Lumpice - tohle není flirt, tohle bylo něco, co přerostlo v něco víc. Lumpice byla rozvedená a měla dvanáctiletou dceru. Z chatu na Amatérech se mi přesunula postupně na ICQ a nakonec i do mobilu. Nebylo to zdaleka jen o sexu, milovala můj pohled na život, můj smysl pro humor. Trvalo to přes rok. Jednou mi napsala, že jsem to nejlepší, co jí za posledních 7 měsíců potkalo, a že mi sem stejně jednou přijede dát pusu. Prokecali jsme spoustu nocí přes ICQ na mobilech, klidně až do půlnoci. Bylo to jedno z nejhezčích období mýho života. Myslím, že se do mě zamilovala. Chemická říkala, abych do ní šel, že chce, abych byl šťastnej, ale já zpanikařil. A kladl Lumpici na srdce, že jsem jen mizerná napodobenina chlapa a že nemůžu být tím, koho čeká. Že by měla hledat chlapa pro život, neupínat se na vozíčkáře, který jí toho moc dát nemůže, a dělal jsem to tak dobře, že si opravdu našla chlapa, a je moc šťastná. Občas mi chybí noci s ní, ale já toho ženský moc dát nemůžu, nedokázal bych ji udělat dlouhodobě šťastnou.

Těch žen, s kterýma jsem chatoval, byly desítky. 99% z nich jsem potkal jen jednou, pak už jsme se nikdy neviděli. Ze začátku jsem své postižení tajil, postupem doby to byla první věc po pozdravu, kterou jsem řekl.

Dost žen mi nevěřilo, myslely si, že si své postižení vymýšlím. Proč? Aby se mnou spaly? Nebo byly povolnější? Trochu laciný a hloupý, nemyslíte? Patrně vycházely z předpokladu, že všichni na chatech lžou, ale už těm trubkám nedocházelo, že občas někdo může mluvit pravdu, třeba já. Každopádně doufám, že všechny ty ženy nebyly ve skutečnosti 180kg řidiči kamiónů, to by asi doživotně otřáslo mojí sexualitou.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Strč mi ho tam celýho! hroznetajne 04. 08. 2016 - 19:40
RE: Strč mi ho tam celýho! am 04. 08. 2016 - 19:52
RE(2x): Strč mi ho tam celýho! mow 05. 08. 2016 - 09:25
RE(3x): Strč mi ho tam celýho! am 05. 08. 2016 - 10:06
RE(4x): Strč mi ho tam celýho! mow 05. 08. 2016 - 10:24
RE(5x): Strč mi ho tam celýho! am 05. 08. 2016 - 10:45
RE: Strč mi ho tam celýho! eliška 04. 08. 2016 - 22:55
RE(2x): Strč mi ho tam celýho! mow 05. 08. 2016 - 09:26
RE(3x): Strč mi ho tam celýho! eliška 05. 08. 2016 - 14:01
RE: Strč mi ho tam celýho! zlomenymec 09. 08. 2016 - 10:48
RE(2x): Strč mi ho tam celýho! mow 09. 08. 2016 - 10:54