Článek Společnice a já (speciálně Rebarboře)

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Společnice a já (speciálně Rebarboře)

02. 09. 2016 - 13:41

am: To ohodnocení, že jsi čurin, dobrý Společnice pro postižené by mi nevadily, právě pro to, že si dovedu představit, jak je to těžký někoho sehnat. Povídání zajímavé. A s tou věrností. Mám dotaz. Když by ti zadaná slečna řekla, že ti sexuálně vypomůže, odmítnul bys to?

---
am.pise.cz

02. 09. 2016 - 15:07

mow: Alčo, ty fakt kladeš nepříjemný otázky, přemýšlím, co napsat. Já o tom nikdy moc nepřemýšlel. Pokud bychom se se slečnou už nikdy jindy neviděli, pak bych asi neodmítl. Ale nesměl bych ji znát, ani jejího partnera. Pak bych ji dovolil pohonit mi vorvaně.

Klidně se tu přiznám, že na Amatérech jsem si psal se spoustou zadaných i vdaných. A občas se ptal sám sebe, jestli nejsem hajzl. Jestli se nedopouštím podobného nešvaru jako ony. A dospěl jsem k závěru, že ne. Ony by na ten chat chodily i beze mě, já pouze využíval příležitosti. Pokud by nekecaly se mnou, kecaly by s někým jiným. Ale možná bys nevěřila, kolik je na Amatérech osamělejch ženských, žen, s kterýma chlap nespí. Možná jsem nemorální jako ony, nevím, nechám na vás. Každopádně můj pohled je ten, že bych byl hajzl, pokud bych tohle dělal, a přitom měl partnerku. To bych se cítil fakt jako prevít. Ale takhle nemám pocit, že někomu ubližuji, ty ženský tam chodily zcela dobrovolně. Nikdy bych ale nevyjel po zadaný ženský, to je proti mýmu přesvědčení.

A jinak už na Amatéry nechodím, je to právě proto, že se mi to s jednou vdanou vymklo, ona mě vyděsila, vzbudila ve mně pocit, že jsem zničil textovkou manželství, ačkoliv sama měla milence, a od té doby tam nechodím. Nedokázal bych žít s pocitem, že jsem někomu rozbil vztah. Naštěstí to dobře dopadlo. Potřebuju mít prostě sám před sebou čistý svědomí, takže bych nikdy nic neinicioval u zadaných.

A ano, pár slečen mi na Amatérech sex nabízelo, jedna byla bisexuálka (rok 2012 nebo 2013), měla přítele, ale víc ji braly holky, takže spala spíš s nima. A když jsem ji vyprávěl o svým životě a kamarádkách, zeptala se mě, proč jsem si někdy neřekl jim. Že ona kdyby měla kamaráda na vozíku, snažila by se mu pomoci i v těchto oblastech Tak jsem jí v žertu odpověděl, že zas až tak dobrý kámošky nemám Ne, vážně, pro mě je nejvíc přátelství, tam sex nepatří, navíc kamarádky jsou zadané. Ale přiznávám, že určitou logiku to mělo a nezadaná kamarádka jako sexuální zasvěťovačka má něco do sebe. Já si ale těch svých vážím, takže bych je do ničeho takovýho netahal, i kdyby zadané nebyly.

---
mow.pise.cz

02. 09. 2016 - 14:11

rebarbora: Zdá se, že se bavíme navzájem Tvůj titulek na hlavní stránce mě nejdřív rozesmál a potom až skoro dojal k slzám Asi si to vytisknu a zarámuju na zeď Pojem "literární děvka" je bezkonkurenční, úplně vidím inzerát personální agentury: Hledáme šikovnou literární děvku, požadujeme spolehlivost, pečlivost, schopnost práce v týmu a časovou flexibilitu, vhodné i pro absolventy
PS: S ohledem na uvedené info si nahrávku poslechnu večer, po desáté

---
rebarbora.pise.cz

02. 09. 2016 - 15:01

mow: Díky, moc si toho vážím. No, v nahrávce nečekej moc velkou prdel, spíš zamyšlení nad sexem postižených. A nezapomeň - bez kalhotek!

Pokud s kalhotkama poslouchala Alena (am), dá si celou nahrávku znova, a tentokrát bez nich

---
mow.pise.cz

02. 09. 2016 - 18:41

am: Jsem myslela, že ti je pošlu jako dárek. Vlhké... dojetím samozřejmě. Jo, jsem to poslouchala v práci jako kulisu, ještě bych je tam někde nechala válet.

---
am.pise.cz

05. 09. 2016 - 01:12

wien: Hahaha šukovný. A jak se tomu pak sám směješ, to nemá chybu. Ty bysis měl založit svůj youtube kanál, zachvíli bys měl tolik fanoušků, že by Ti to i sypalo peníze. Třeba takovej Fatty Pillow si taky udělal přednost ze svýho "handicapu" (i když rozežranost a obezita asi není handicap v pravém slova smyslu) a teď by mohl holky přehazovat lopatou.

---
wien.pise.cz

05. 09. 2016 - 10:06

mow: Díky za tip, Fattyho znám, přivedl mě k němu brácha, já předtím žral hlavně Agraela. Ale Fattyho humor se mi docela líbí, občas sice nechápu, že ta s ním jeho je, to když byli v Datartu, měli v něm zvlhčovač a on jí řekl, že by si jeden měla koupit do kalhotek Jsem přesvědčený, že většina žen by tenhle vtip od svýho přítele nerozdýchala, a Fatty to ještě publikuje na svým kanále.

Víš, Wien, já reálně tak vtipnej nejsem, na toho hamburgeržrouta mi dobrejch 130 kg chybí. Já jsem hrozně vděčnej, že vás můj blog baví, ale vyplout s tím mezi desítky tisíc lidí, tady je taková intimita. A o čem bych točil? I když Fatty taky v podstatě točí o hovně Třeba by ti můj kanál přišel trapnej, nevím, navíc jsem dost hnusnej, takže bych se natáčel jen bez ksichtu nebo od pasu dolů (nahej.

---
mow.pise.cz

05. 09. 2016 - 12:22

wien: Ale prdlajs, zadny kila Ti nechybi, nemas byt neci kopie ale original a to Ty urcite ses. Ja bych ten vtip rozdychala, hlavne bych mu asi odpovedela, ze na ten jeho minipenis je toho az az.

---
wien.pise.cz

11. 09. 2016 - 17:47

rebarbora: Tak jsem si tvoji nahrávku poctivě vyslechla a nebudu zastírat, že mi před poslechem nervozitou zvlhly ruce Přesně, jak jsem si myslela, se ukázalo, že jsi velký romantik a placená společnice by si u tebe v podstatě neškrtla Ne, ale vážně, bylo to moc zajímavé povídání (o sexy rozespalém hlasu nemluvě ), zase jsi mě trochu dojal, trochu rozesmál (občas i trochu víc ), až jsem si říkala, že vlastně nevím, co ti na to napsat. Každopádně mě MOC potěšilo, že jsi mi věnoval tolik času v tak nekřesťanskou hodinu, a doufám, že když už nebudeš psát další články, alespoň zůstaneš tady na píše.cz napojený a budeš odposlouchávat, co se tu děje, a občas třeba i komentovat, zkrátka že se na nás úplně nevyprdneš
PS: Své úspory rozhodně nehodlám utratit za nějakého domácího mazlíčka, jak jsi navrhoval A "Rozkoš bez rizika" mám co by kamenem dohodil od práce

---
rebarbora.pise.cz

11. 09. 2016 - 18:01

mow: Krásný koment, děkuji, fakt mě dojal. A škoda že ti zvlhly jen ruce, i když i to je u mě úspěch Ještě jedna kapitolka bude

---
mow.pise.cz