Nejkrásnější prsa světa aneb Ester útočí

20. duben 2017 | 18.58 |

Dámy a pánové,

rozhodně nechci z mého blogu udělat pornoweb, ale těžkotonážně jsem se zamiloval. Existuje jistý fotograf jménem Mike Dowson, který fotografuje akty, a některé jeho modelky jsou tak krásné, že se mi zastavilo srdce a zvedly oboje obočí. Představuji Vám nejhezčí exemplář, modelku Ester. Jindy používá nicky Lydia nebo Lidia, eventuelně Svetlana nebo Svetlana K. Když jsem v pominutí smyslů poslal pár fotek Chemický, řekla, že v obličeji je moc hezká, ale ty fotky, kde je má Esterka neopálený, prý vypadají příšerně, navíc Chemče se takhle velký na štíhlým těle nelíbí, nicméně dokáže pochopit, že jako chlap to beru jinak. 

Na chvíli jsem uvažoval o tom, že Mikeovi napíšu, a poprosím o kontakt na Ester. Nakonec jsem si to rozmyslel, ale podařilo se mi zjistit, že se fotilo v letech 2006-2007 v Moskvě, takže to vypadá, že může být Esterka Ruska, případně jiný slovanský (proto)typ. V diskuzi pod, kde jsem tyto informace nasál (web byl ruský), muži byli vyloženě v extázi. Většina z nich psala, že jsou to velice zvláštní prsa, což už mě napadlo, než jsem na ty stránky vstoupil, a to už jsem za svůj život viděl stovky prsou (v reálu bohužel ne, tam jen teplické lívanečky, myslím na netu). Pouze jeden nebo dva diskutující, patrně homokládos, tvrdili, že jsou to hnusná prsa, protože každé čumí jinam. Názory na ksicht i kozy Esterky pište do komentů, případně napište, kam čumí vám.

Ještě mě napadlo - co myslíte, jsou pravý, nebo umělý? Někde vypadají kulatě, jinde, jak je focená zboku, jí trochu visí, takže jsem zmaten. Nejhezčí fotka? Ta poslední, černobílá. Takže tramtadadá, tyhle bych chtěl pomačkat:

http://redbust.com/ester-mike-dowson/

Kdo ví, jestli takhle dobře vypadají i dnes, po 10 letech od focení. Zase mi ty fotky nahodily životní funkce, o nichž jsem si myslel, že už jsou dávno mrtvé. Dnes večer budu mít zlomený meč. Užijte si ten pohled, který beztak většina čtenářů mého blogu neocení, protože ji tvoří ženy, nicméně pro ty dva tři chlapy, co sem občas zabrousí: "Kozám zdar!"

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší