Článek Bolí mě chobot...

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Bolí mě chobot...

07. 05. 2017 - 21:21

iva: To bude psychosomatický, zlato.
Koukej se srovnat, nebo bude Chemická smutná a ty taky

12. 05. 2017 - 17:44

rebarbora: Tak snad už je to lepší A já hloupá jsem si myslela, že to vytržením moudráku končí a člověk má klid

---
rebarbora.pise.cz

12. 05. 2017 - 19:36

mow: Fotka držky z 8. května, všimněte si mužné strany obličeje vpravo:

http://jpeg.cz/images/2017/05/12/j7gen.jpg

A druhá fotka, pořízená dnes 12.5:

http://jpeg.cz/images/2017/05/12/2bWeB.jpg

Z neděle na pondělí jsem spal hodinu, naši chtěli, abysme tam zajeli ještě v to pondělí, ale ráno už to bolelo méně, takže jsem jet nechtěl. A odpoledne, když brácha vezl přítelkyni domů, se se mnou přišla rozloučit a říká bráchovi, že ji případám oteklej. Cítil jsem, jak mi šponují dásně, myslel jsem, že to je výsledek potírání tea-tree olejem. Dneska už vím, že to bylo otíkání. Dopoledne jsem ještě oteklý nebyl. Fotka pořízena v pondělí večer, vypadám jak křupka, fazole nebo arašíd. Chobot přestává bolet, ale tu nateklou část obličeje necítím, je umrtvená, je, jako kdyby pod injekcí. Cítím svědění, chci se podrbat, ale úlevu necítím. Spodní polovina pod rtem je mimo.

Problém je, že naše zubařka začne sloužit nejdřív za 14 dní, víkendové pohotovosti slouží na havlíčkobrodsku každý víkend jiný zubař - tenhle Kazimír Swaczyna v Okrouhlici, další víkend Tomáš Richter v Chotěboři atd. Otok už nebolí, pouze při dotyku a nas podní hraně brady. Doufám, že to není zánět okostice. Původně jsem chtěl k tomu Swaczynovi, podle recenzí skvělý doktor, netrpím, spíš chci ujistit, že to není nic vážnýho. Jenže naši mě upozornili, že mě to může rozbolavět, zhoršit, v týdnu mě pošle k mýmu zubaři, jenže když můj zubař neordinuje. Včera jsem si koupil Herbadent. Je to v podstatě patová situace, otok je výrazně menší, ale jeho epicentrum pod spodní trojkou nebo čtyřkou se umenšovat nechce. Ano, cítil jsem při dotyku bolestivost i zepředu na spodní dásni, ale bolest byla stejná jako při aftu, myslel jsem, že vzniká on.

Takže otok nemusel být spojený jen s chobotem někde vzadu u šestky nebo sedmičky, ale klidně i s pytlem vepředu, čert ví, co se mi v hubě děje. Možná se chobot a pytel spojily a utvořily mě "hezčím".

---
mow.pise.cz

12. 05. 2017 - 20:13

rebarbora: Ajaj, tak držím palce, ať už víc neotékáš a spíš naopak splaskáváš To chce určitě každý mužský slyšet, co? No prostě myslím to s tebou dobře, ať už tě dají konečně do kupy a nic tě nebolí

---
rebarbora.pise.cz