Jak jsem zažil "trojku" aneb poloodpanění

23. květen 2017 | 10.41 |

Dlouho jsem přemýšlel, zda mám tuhle kapitolu psát, tím spíš, že já vůl jsem dotyčné velkorysářce dal odkazy na tenhle blog (musím s tím přestat, pak nemůžu plně a odvážně psát), ale bylo to tak vzrušující a zábavné, že se o to musím podělit. Šlo patrně o nejlepší sexuální zážitek mého života. Upozornění: puritáni a děti, raději dál nečtěte, je to skutečně jen pro silné povahy.

To jsem takhle zabrousil na Amatéry a oslovil jsem jednu z žen. Konverzace byla velice uvolněná, dokonce tak, že se uvolnila z mikiny své dvě zbraně hromadného ničení, neváhala mi dokonce poslat jejich fotku. A nevím, jestli se to stalo při první, nebo při další konverzaci, spíš při té druhé, kdy dotyčná byla nemocná. Měla rýmu, a když prý má rýmu, bývá nadrženější. Kéž by takových žen bylo víc. A jelikož jsem sexuální prevít, hnedka jsem drze využil jejího ucpaného nosu a začal se dožadovat jistých praktik, které například po čtenářkách mého blogu rozhodně nevyžaduji. A mé sexuální múze se to začalo líbit, dokonce velmi. Tady se sluší podotknout, že múza byla vdaná. Někdy v polovině chatu, mezi kterým si dokonce odskočila pro erotickou pomůcku, a já myslel, že se mi protrhnou vzrušením tepláky. Naštěstí neprotrhly. A i když jsem sexuální drtič, přece jen jsem se jí zeptal, jestli to manželovi nevadí, že si se mnou píše. Prý vůbec ne, manžel leží vedle mě. Přátelé, to mě vykolejilo značným způsobem, přece jen jsem doufal,.že dotyčné vzdechy probíhají mezi náma. Manžela múzino dovádění rozpálilo natolik že na chvíli přestala odepisovat. Bál jsem se, jestli neomdlela při orgasmu. Za chvíli však napsala:

"Nemůžu psát, manžel mě právě začal mrd*t!"

Chvilku jsem zaváhal, jestli toho chci být účasten, holt se ozvaly zbytky svědomí a měl jsem pocit, že překážím. Prý vůbec, ať klidně píšu dál. Tak jsem psal. Pobídl jsem je, jestli by sebou mohli hodit, protože bylo tak 18.44 a v 19.00 u compu končím, pak večeře a do postýlky na telku. Navíc mě zajímalo finále, tohle se vám, přátelé, nepoštěstí každý den. A tak jsem byl pochválen, jak jsem jim zpestřil sexuální život. Šlo myslím zrovna o Velikonoční pondělí.

No a minulý týden, jak byly ty letní, teplé dny, jsem oslovil jednu, která zrovna chytala úplně nahá na lehátku bronz. A tvrdila mi, že ji pozoruje dospělý sousedův chlapec ve křoví. Pěkná provokatérka to byla. A v půli téhle vzletné konverzaci mi oznámila, ať chvíli počkám, že jde orálně uspokojit manžela pod pergolu. Večer prý dorazí jejich známí na takovou domácí swingers-párty.

V osobním životě nic moc, ale užil jsem si trošku virtuálně v tom sexuálním. Jinak žiju, všechny vitální funkce ok, příležitostně se objeví i erekce.

Zpět na hlavní stranu blogu