O snech (part II.) aneb MoW šuká a buzeruje

13. září 2017 | 17.18 |

Vzpomněl jsem si na starý, celkem originální sexuální sen - mám sex s holkou, divokej a nespoutanej, skáče po mně jako na koksu, do toho modrý saténový povlečení. Kočka vyvrcholí a svalí se vedle mě. Říká, že je v tom. Jak v tom? No, prostě těhotná. Prej to je moje. Důsledek onoho hopsání. Ona ví, že je 30 sekund po aktu se mnou těhotná? No nekecá, fakt ji začne těhotensky růst břicho. Začínám se rosit, vždyť jsem si chtěl jen zaprcat.

Vtom vlítnou do pokoje naši. Leknutím se skoro poseru, protože ona i já jsme stále nazí. Oznamuji tátovi, že se mnou čeká, dítě, které jsme počali před minutou. Tatík prohlásí, že to mi teda z důchodu moc nezbude, brát si ji samozřejmě nechci, ale alimenty platit hodlám. Že já jsem to do ní pouštěl.

Zpátky do reality aneb říkejte mi buzerant. Vy, jež čtete pozorně můj sračkoidní blog, si jistě vzpomenete na jediný konflikt s Chemickou, jež se traduje do období května 2011. Tehdy jsem ji z nudy začal ve 3.30 ráno posílat SMSky, protože jsem myslel, že má zvuky na noc vypnutý. Bohužel neměla, a jelikož těch SMS nebylo úplně málo a jelikož měla v mobilu přeplněnou paměť, chodily jí textovky až do 6.00 a v 6.10 pak další od jejího tehdejšího přítele. Moc se nevyspala a pěkně nadávala. Po zbytek týdne ji slibuji, že se neozvu.

No a teď v srpnu jsem překonal rekord. Abyste totiž pochopili - těsně vedle postele mám bobíka (ne ten malej nakladač, nýbrž tu podložku pod nohy), a na něj odkládám, když mě naši ukládají ke spánku, brejle, ovladač od telky, no a nejbliž k posteli, pár centimetrů od mé pravačky, hlavně mobil. Mobil je geniální věc. Když mě v noci zachvatila břišní revoluce nebo krvácení z nosu, občas byl problém se dovolat jen použitím mého hlasu. Takové "Mamíííííííííííííííí" uprostřed noci je jen pro otrlé. To už dnes není problém, pokud něco chci, bere si mamka mobil do ložnice, a když se mé tělo dostane do nesnází, stačí provoznit. Nevztahuje se to na sušenky, pohlazení ani jiné banality. Ovšem tentokrát jsem něco posral.

Prostě jsem se v rozespalosti převracel a neobratně jsem do mobilu štouchl loktem. Jsem v polospánku, tak to ignoruju, ale pak mi to nedá a vidím na displeji "Vytáčím Éčko". Jsou 2.45 ráno. Než to típnu, stihne to dvakrát zazvonit. Uvažuji, že pošlu omluvnou SMSku, ale pokud ji to prozvonění neprobudilo, SMSka by mohla. Kašlu na to a omluvím se až dopoledne.

V SMSce se kaju, omlouvám se, určitě si myslela, že jsem zase nachcanej a votravuju. Éčko nebylo mezi naposledy volanými čísly, takže prostým dvojitým zmáčknutím zeleného tlačítka jsem to nezpůsobil. To, že bych loktem zvládl najet do telefonního seznamu, pak na E, přičemž Éčko je pod tímto písmenem až třetí, mohu také s jistotou vypínat. Jedinou logickou možností je, že jsem delší dobu loktem zmáčkl klávesu 8, a pod tou mám jako rychlou volbu právě Éčko, kvůli čemuž začalo vytáčení. Uvažoval jsem o tom, že si na noc budu mobil zamykat, ale co když mě zachvatí sračka, to jde o každou minutu, abych stihl odemknout a máti prozvonit?

P.S. Co je Chemická matkou, zvuky si na noc vypíná:-)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře