Článek A práce ti nesmrdí?

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: A práce ti nesmrdí?

17. 09. 2016 - 17:14

am: Mně se zase ten nápad dělat zadarmo líbí, ale dala bych tak jen jeden měsíc. Přístup slečny a jejího přítele katastrofa, ale dnes potkáš víc "vyčůránků", než někoho čestného.

---
am.pise.cz

17. 09. 2016 - 17:34

mow: Těch 3 600 pak poslali, ale po těhle zkušenostech už se mi v další spolupráci pokračovat nechtělo.

---
mow.pise.cz

18. 09. 2016 - 15:20

rebarbora: Jo, o lidech, které zaměstnavatel nutil posílat mu třeba i polovinu výplaty zpátky už jsem slyšela (a to prosím u zdravých, nepostižených zaměstnanců, na které bral taky nějaký příspěvek) a dodneška nevím, proč to ty lidi dělají. Jasně, pětistovku bych z výplaty asi taky oželela, ale polovičku? To už musí být člověk hodně zoufalý
Tvoje pracovní zkušenosti jasně dokládají, že sehnat něco na dálku, z domova není žádná prča A že člověk bohužel většinou narazí na vykuky, kteří mají vychytaný systém, jak poctivé pracující očůrat Ale jsi borec, že to nevzdáváš a pořád to zkoušíš A s tou prací zadarmo to vůbec není špatný nápad, jen si na to ten zaměstnavatel nesmí zvyknout, že?

---
rebarbora.pise.cz

18. 09. 2016 - 18:10

mow: Asi tak, hlavně si nezvykat Sehnat práci z domu prča není, navíc nemůžu sedět 8 hodin v kuse kvůli zádům. Takže u compu jsem většinou od 9 do 11.30-12.00, to podle toho na kdy mamka vaří, pak se najím a zhruba do 15.00 odpočívám na posteli. Ve tři si jdu zase sednout a u PC jsem do 18.30-19.00. Takže u počítače trávím 6-7 hodin denně, ale nechtěl bych práci, která mi sežere veškerý čas u PC. To bych se v podstatě musel vykašlat na komunikaci s lidma přes net, blog a tak. Když k tomu přičteš, že píšu jen jedním prstem, nikdy nezastanu tolik práce jako člověk, co píše všema deseti.

---
mow.pise.cz

19. 09. 2016 - 17:20

rebarbora: Já mám podobné dilema u přivýdělku - peníze navíc by se samozřejmě šikly, ale taky nechci, aby mi to sežralo příliš mnoho z mého volného času. Už takhle mám pocit, že nic nestíhám No ale hádám, že to je sen nás všech najít si dobře placenou práci, která by ti zároveň nechala dostatek volného času na blbosti, koníčky a tak

---
rebarbora.pise.cz