Článek Nahý MoW

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Nahý MoW

15. 08. 2016 - 11:39

am: Kokino vím, mamka je od Olomouce, jen jsem přemýšlela, co to má s tebou společného U věty s močícím čoklem jsem se rozesmála, protože přesně takhle na mě vyjádřil včera svůj názor můj čtyřnohý miláček. Zatímco já něco řešila s dětmi, počůral mi botu. Prostě najednou bylo teplo To já bych chtěla být v příštím životě víc splachovací, až do smrti štíhlá, šťastná a vysmátá. Takže to splachovací já vlastně můžu vynechat. Nebo raději ne.

---
am.pise.cz

15. 08. 2016 - 12:47

am: PS: A přiznám se, že než jsem si článek přečetla, tak jsem ho prolétla, jestli jsi se fakt neodhalil

---
am.pise.cz

15. 08. 2016 - 12:18

iva: Asi bych se neměla smát tak strašně moc jak jsem se teď smála
Ani nevíš, jak jste mi ty a tvůj malý Filuta s Kokinou rozjasnili den
Vřelé díky, MoWe

15. 08. 2016 - 15:29

mow: Konečně na to někdo kápl - tenhle blog nepíšu proto, aby mě lidi litovali, abych v nich vzbuzoval soucit a obdiv. ale chci je pobavit. Bejt na vozíku není prdel, ale občas se dá pár prdelí zažít. Samozřejmě bych celej tenhle blog mohl pojmout výhradně jako nadávání na život, na mý sny, smutky, ale četl by to někdo? Takže proto jeden kluk na kriplkáře píše a dává znát věci, které by pod svým skutečným občanským jménem nikdy nezveřejnil.

Pro Ivu: po ránu bývá velký Filuta

---
mow.pise.cz

15. 08. 2016 - 18:22

iva: A teď jsem poprskala paní, co sedí v tramvaji přede mnou

15. 08. 2016 - 15:41

martinax01: Já se teda prosmála od začátku až do konce, dobře ty. Připomnělo mi to taky pár mých historek, zejména tu, kdy jsem kdysi po třech dnech urputných průjmů mohla konečně opustit na hodinu domov a zamířit k doktorce. Tam mi po vysvětlení mého problému sestra oznámila, že udělá stěr, a bohužel nešlo o stěr z krku nebo z jiného dobře přístupného místa. Po pravdě kdybych tušila, že něco takového bude nutné, nikdo by mě k doktorce nedostal. Dnes jsem už moudřejší. Sestra navíc hodlala udělat stěr na sesterně, když viděla můj vyděšený pohled, říkala nebojte, bude to rychlé, nikdo tady není. Tak jsem stáhla kalhoty, vystrčila zadek a v tom momentě se otevřely dveře z obou stran a kolem mého zadku prošlo procesí. Nakonec mi bylo sděleno, že za týden se mám ozvat, až laboratoř vyhodnotí stěr, a oni mi pak popř. nasadí účinnou léčbu. Tak jsem jen vytřeštila oči, v duchu zaúpěla a zanadávala a pospíchala domů. Za 2 dny jsem už byla v pořádku a za týden jsem si jen pro formu zavolala k doktorce a ta mi řekla, že nález byl v pořádku, tudíž mi žádné léky nenasadí. Za některé životní zkušenosti se prostě musí platit.

15. 08. 2016 - 17:59

mow: Já jsem chlap, takže budu psát méně něžně - mě jednou nezachvátil průjem, ale sračka tak hrozná, že mě máti musela nechat doma, ano, ještě jsem byl na střední. Většinu času jsem fakt strávil na dvou nulách a pouhé zapnutí břišních svalů způsobilo nejistotu, jestli nemám v trenkách Nutellu. Naštěstí ke konci už jsem byl tak vyšlemovanej, že už nebylo co produkovat. Fakt to bylo snad každou hodinu. A tehdy mě napadlo, že pořekadlo "vysrat se z podoby" může mít skutečně reálný základ a že se to fakt někomu stalo. Proto jsem se neustále ujišťoval u máti, zdali mi nemizí ksicht

---
mow.pise.cz

09. 06. 2017 - 10:11

radus: Ten příští život dle tvých představ bych ti moc přála...

---
radus.pise.cz

09. 06. 2017 - 10:20

mow: Děkuji převelice

---
mow.pise.cz

09. 06. 2017 - 10:33

radus: Dneska jsem rozplizlá, rozesmutnělá, přemýšlivá a ta závěrečná věta mě dojala... tak nějak hezky...

---
radus.pise.cz

09. 06. 2017 - 10:36

mow: Splníš mi jedno přání? Slib mi, že zase brzo splizneš (opak rozplizlosti) a zveselíš.

---
mow.pise.cz

09. 06. 2017 - 10:38

radus: Měl bys teď vidět ten široký úsměv Slibuju Už jsem skoro splizlá

---
radus.pise.cz

09. 06. 2017 - 10:42

mow: No, výborně, pusy do rohlíku, jehož konce směřují vzhůru, to je důležitý. Snaž se mít na ksichtu rohlík, nebo aspoň pidirohlík

---
mow.pise.cz